Kawa Manuel

Pokolenia zmieniają się, dobry smak trwa, o czym przekonało się wielu naszych klientów:

Opinie o kawie Manuel oparte są o nasze starania o jak najlepszy produkt. Na przygotowanie doskonałej kawy składa się bardzo wiele czynników. Wszystko jednak zaczyna się od idealnie palonych ziaren. Kawa Manuel Caffe jest od 50 lat wyłącznie wypalana we Włoszech. Mimo upływu wielu lat, firma zachowała wciąż rodzinny charakter. Już trzecie pokolenie rodziny de Giusti dba o jakość palonego ziarna. Intensywny włoski smak kawy zamykany jest w opakowania we Włoszech, który uwalnia się dopiero trafiając do naszych klientów.

``Po otwarciu jednego lokalu z kawa Manuel, który okazał się sukcesem, otworzyliśmy niedawno kolejny lokal, w którym serwujemy również produkty tej marki. Bazując na zadowoleniu naszych klientów, nie wyobrażamy sobie wyboru innych produktów niż Manuel. To co najbardziej lubimy w naszej współpracy to doskonały produkt ale również wielkie pochylenie się nad potrzebami klienta. ``- Anna Keser / Back & Snack
``Jesteśmy klientem Manuel Caffe już bardzo długo. Od początku naszej współpracy możemy powiedzieć, że Manuel to firma otwarta na potrzeby klienta, słuchająca jego potrzeb. Stanowczo polecamy Manuel jako solidną firmę z miłym i profesjonalnym podejściem do swoich klientów. Jeśli chodzi o smak i jakość produktów to mówią one same za siebie – są idealne!``- Gabor Szekeres / U Madziara
``Współpracujemy z Manuel Caffe już 4 rok. W naszej kawiarnio-bawialni dla dzieci serwujemy kawę Aroma Bar, która jest kawą uniwersalną. Doskonale sprawdza się w kawach czarnych jak i mlecznych. Doceniamy Manuel Caffe za wysoką jakość produktów i usług: przeprowadzane audyty, dbanie o jakość serwowanych przez nas kaw, serwis oraz miłą rzetelną współpracę. Serdecznie polecamy Manuel!``- Koperska Izabela / Molo Kids Caffe
``Kawa Manuel wzbogaca nasz salon pięknym aromatem kawy. Jej smak przybliża klimat Włoch, komponując się z naszym wnętrzem i ofertą wybornych włoskich win. Efektowne puszki ładnie urozmaicają ekspozycję, a nam przyjemniej pracuje się popijając pyszną kawę z klientami.``- Ewa / Drink Sklep

Regularne dostawy znakomitej kawy uwolnią Cię od obowiązku pamiętania o zamówieniach. Pozostaw ten problem nam.

Manuel Caffe działa kompleksowo. Współpraca pomiędzy naszymi firmami to przede wszystkim relacja partnerska. Zależy nam, aby maszyna, na której Państwo pracujecie, była zawsze sprawna oraz kawa którą pijecie odpowiadała Państwa gustom. Regularna dostawa kawy przekłada się na takie korzyści jak:

  • wsparcie techniczne: jesteśmy do Państwa dyspozycji za pomocą infolinii help-desk, dedykowanej naszym klientom.
  • ekspres zastępczy: w przypadku konieczności zabrania Państwa ekspresu do serwisu stacjonarnego, gwarantujemy ekspres zastępczy tej samej klasy, bądź podobnej.
  • porcelanę dla lokali gastronomicznych: kawiarnie i restauracje mogą liczyć na bezpłatne materiały reklamowe, tak by pokazać swoim klientom wysoką jakość serwowanych produktów.
  • szkolenia: dodatkowe szkolenia z zakresu konserwacji i działania maszyny, nauczymy Państwa podstawowych technik baristycznych wedle włoskiej szkoły parzenia.

Nasza historia

Cała historia Manuel Caffe rozpoczyna się od postaci Giuseppe De Giusti, który w latach 50 tych rozpoczął pracę w firmie Conegliano Veneto. Zajmował się tam prażeniem kawy, co stało się jego pasją, a nie jedynie zwyczajnie wykonywanym zawodem. Giuseppe pracując w otoczeniu aromatu kawy coraz bardziej pasjonował się tym co robił.

Mijają lata Giuseppe ma poczucie, że chciałby zrobić coś więcej ze swoim talentem. W tym czasie żeni się z Bruną, z którą później otwiera własną palarnię kawy. Nazwali ją Manuel Caffe. Miejsce to zaczyna specjalizować się w dostarczaniu najwyższej jakości ziaren kawy do kawiarni i barów. Skupiając nieustanie uwagę na jakości produktu. Tworząc tym samym wspaniałą markę.

Manuel Caffe dzisiaj

To wszystko prowadzi nas do tego czym jest Manuel Caffe dzisiaj: firmą rodzinną, która wciąż dba o jakość każdego palonego ziarna. To co nasi klienci odnajdą w każdej filiżance aromatycznej kawy Manuel to zarówno spokój jak i włoski temperament.

Dzisiejszą misją Maneuel Caffe jest szerzenie kultury i jakości włoskiej kawy na cały świat. Firma zawsze wierzyła w znaczenie i szczególność przerwy na kawę, w prawdziwym włoskim stylu. Jest to rytuał, który pochłania od pierwszego razu, dlatego firma postanowiła rozpowszechnić go poza granicami Włoch. Docierając tym samym do oddalonych krajów aromatem i smakiem niepowtarzalnej kawy Manuel. Co zostało szybko docenione przez koneserów kawy z całego świata.

Manuel Caffe gwarantuje znakomity wyrazisty smak włoskiej kawy i najwyższą jakość za każdym razem.

Proponowane kawy Manuel Caffe mają za zadanie pozytywnie nastroić pracowników od samego rana, wyśmienitą filiżanką kawy.

Nasze propozycje kaw mają dać Państwu energię na cały dzień i pobudzić do pracy.

Korzyści dla Ciebie

Wsparcie techniczne

Klient kupujący regularnie kawę Manuel Caffe może liczyć na wsparcie techniczne ze strony naszych specjalistów: help – desk, czyli telefoniczna pomoc w nagłych przypadkach.

Ekspres zastępczy

W przypadku konieczności zabrania Państwa ekspresu do serwisu stacjonarnego, gwarantujemy ekspres zastępczy tej samej klasy, bądź podobnej.

Porcelana dla gastronomii

Kawiarnie i restauracje mogą liczyć na bezpłatne materiały reklamowe, tak by pokazać swoim klientom wysoką jakość serwowanych produktów.

Szkolenia

Dodatkowe szkolenia z zakresu konserwacji i działania maszyny, nauczymy Państwa podstawowych technik baristycznych wedle włoskiej szkoły parzenia.