Manuel Caffe – doświadczenie, troska, tradycja i kompleksowa obsługa w uzyskaniu doskonałej kawy

Manuel Caffe troska i kompleksowa obsługa

O naszych klientów dbamy kompleksowo, staramy się  pomóc na wszystkich etapach w dążeniu do osiągnięcia filiżanki doskonałej kawy.

Doradzamy w doborze ekspresu do kawy, niezbędnych akcesoriów, dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami aby w efekcie mogli Państwo wypić wymarzoną doskonałą kawę.

Niezależnie od tego czy szukacie Państwo ekspresu do biura, do kawiarni, restauracji czy punktu usługowego pomożemy wybrać wśród ekspresów do kawy JURA Professional taki, który spełni Państwa oczekiwania.

Tradycja w Palarni kawy Manuel Caffe

Manuel Caffe to typowa tradycyjna palarnia kawy z północno-wschodniej części Włoch z regionu Treviso-Venezia oferująca mieszanki skomponowane z najlepszych odmian ziaren Arabiki i Robusty.

Palarnię kawy założył Giuseppe De Giusti. Kawa była całym jego życiem, poświęcił się bez reszty dążeniu do osiągnięcia doskonałego napoju. Efekty jego pracy można docenić delektując się każdą filiżanką kawy Manuel. Jego potomkowie zdobywali doświadczenie i czerpali z niego przykład oraz dzielili jego miłość do najszlachetniejszego kawowego ziarna. Po przejęciu firmy rozwijali ją i  kontynuowali tradycję tworzenia doskonałego kawowego ziarna. Rodzinna pasja, poświęcenie, przedsiębiorczość i miłość do kawy pozwoliła stać się Manuel Caffe marką rozpoznawaną w ponad dwudziestu krajach na każdym kontynencie.

Kawa Manuel doskonała mieszanka podawana w biurach, kawiarniach, restauracjach i hotelach w całej Polsce

Lata doświadczeń, ciągłe pogłębianie wiedzy na temat kawy pozwalają nam dokładnie wyczuć potrzeby naszych klientów i dobrze doradzać zarówno w wyborze ekspresów do kawy jak i idealnego ziarna do uzyskania ulubionego napoju.

Kawa Manuel ponad pół wieku tradycji doskonałego smaku

Kawa Manuel od ponad pół wieku dostarcza przyjemności picia wyjątkowego aromatycznego napoju.  Mieszanki z najszlachetniejszego kawowego ziarna są tworzone z ogromną pasją przez najwyższej klasy profesjonalistów, czerpiących wiedzę i inspirację od najlepszych.

Zadzwoń i porozmawiaj z naszymi specjalistami. Pomożemy Ci uzyskać wymarzony smak kawy.

Tel: 22 631 09 73