Dlaczego warto wybrać w pełni automatyczny ekspres Jura Professional

Jakie korzyści można odnieść wybierając automatyczny ekspres do kawy Jura Professional.

 • pozwala on korzystać z pełnej gamy świeżych ziaren kawy.
 • ułatwia picie kawy ziarnistej wybranej ze względu na jej wyjątkowe walory smakowe i aromatyczne
 • otrzymanie filiżanki doskonałej świeżej kawy jest szybkie i łatwe, wystarczy naciśnięcie jednego przycisku.
 • ochrona środowiska jest ważna a ekspresy Jura Professional spełniają wszystkie wymagania by nie być dla środowiska obciążeniem.

Nieograniczony wybór kawy do zaparzania w ekspresie Jura

Ekspresy Jura Professional zostały stworzone, by wydobywać to, co najlepsze z każdego rodzaju kawy z każdej mieszanki. Możesz zaparzyć filiżankę kawy z ekskluzywnej mieszanki kupionej u nas lub w delikatesach, możesz pić kawę przywiezioną z wakacyjnej wyprawy lub kupioną w supermarkecie. Ekspres Jura Professional zawsze zaparzy ją optymalnie by podkreślić jej smak i aromat.

Świeżo parzona kawa w dowolnej chwili

Ziarna kawy zawdzięczają swój wspaniały aromat procesowi palenia. Kawa zawiera około 1000 różnych związków zapachowych, co czyni ją jednym z najbardziej aromatycznych produktów spożywczych.Dlatego świrze mielenie kawy tuż przed zaparzeniem ma istotny wpływ na jej walory. Aby wydobyć ten bogaty aromat kawy automatyczny ekspres Jura Professional zmieli ją precyzyjnie w elektrycznym młynku i podda ekstrakcji po naciśnięciem jednego przycisku.

Dobrane do potrzeb napoje i optymalna konserwacja w ekspresie automatycznym uzyskasz jednym przyciskiem

W pełni automatyczne ekspresy do kawy firmy JURA zaprojektowano, by gwarantowały zaparzenie doskonałej kawy za każdym razem. Funkcje programowania pozwalają na zdefiniowanie różnych parametrów parzenia kawy tak aby dostosować napój do indywidualnych upodobań. Pozwalają łatwo przyrządzić ulubione kawowe napoje przyciskając jeden guzik.

W pełni automatyczne ekspresy do kawy JURA są wyposażone w poniższe zintegrowane programy konserwacyjne uruchamiane jednym przyciskiem: 

 • płukanie przy włączaniu i wyłączaniu
 • czyszczenie
 • odkamienianie (filtr CLARIS firmy JURA)
 • czyszczenie i płukanie przewodów do mleka

Aby zapewnić idealną jakość zaparzanej kawy za każdym razem, należy codziennie dbać o ekspres i przestrzegać kilku prostych zasad higieny odnoszących się do mleka, kawy i wody.

Wyjątkowa inteligentna ochrona środowiska

Efektywność energetyczna ekspresów Jura Professional.
Firma JURA zawsze przywiązywała niezwykłą wagę do szanowania naszej planety wraz z jej cennymi zasobami. Dlatego też w naszych w pełni automatycznych ekspresach do kawy wprowadzono innowacyjne technologie i tryby energooszczędne, które pozwalają uniknąć nadmiernego poboru mocy oraz aktywnie oszczędzać energię. Jak dowiedziono w niezależnie przeprowadzanych testach, ekspresy JURA należą do grona najlepszych pod względem efektywności energetycznej.

Bądź przyjazny dla środowiska, używaj ekspresów Jura Professional.

Przyrządzając kawę ze świeżych ziaren, aktywnie przyczyniasz się do ograniczenia liczby odpadów.

 • Zużyta kawa jest odpadem organicznym, nadaje się do kompostowania i jako nawóz dla roślin ozdobnych.
 • Ograniczenie zużycia energii w pełni automatycznych ekspresach do kawy Jura przyczynia się do ochrony zasobów  i środowiska naturalnego. Pozytywnie wpływa również na wysokość rachunku za energię elektryczną.
 • Kawa Manuel jest wysoce wydajna a przyrządzanie jej w automatycznym ekspresie pozwala na otrzymanie idealnej w smaku i aromacie kawy z optymalnej ilości ziaren, bez zbędnych strat.