Wieloletnia gwarancja!

Wieloletnia gwarancja!

Decydując się na zakup ekspresu profesjonalnego firmy Jura, otrzymujesz pewną gwarancję na lata.

Wsparcie serwisowe!

Wsparcie serwisowe!

W okresie gwarancyjnym otrzymujesz pełne wsparcie serwisowe obejmujące naprawę, wymianę wadliwych części lub wymianę urządzenia.

Zaufany sprzedawca!

Zaufany sprzedawca!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ekspresów firmy JURA. Jeśli potrzebujesz porady w wyborze ekspresu, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 22 631 09 73.

Warunki gwarancji ekspresów JURA

Spółka JURA Poland Sp. z o.o. udziela użytkownikowi końcowemu na następujących warunkach gwarancji producenta na niniejsze urządzenie, które zostało zaprojektowane i skonstruowane z myślą o użytku domowym. Gwarancja zostaje udzielona w uzupełnieniu do prawa do rękojmi, przysługującego użytkownikowi końcowemu wobec sprzedającego, na okres 25 miesięcy od daty pierwszego zakupu.

  1. Na produkty sprzedawane w ramach selektywnego systemu dystrybucji gwarancja producenta jest udzielana tylko pod warunkiem, że urządzenie JURA zostało nabyte w sklepie specjalistycznym autoryzowanym przez JURA.
  2. Usterki zostaną usunięte przez JURA w okresie obowiązywania gwarancji. Jednocześnie świadczenie gwarancyjne jest realizowane – według uznania JURA – poprzez naprawę, wymianę wadliwych części lub wymianę urządzenia. Realizacja świadczeń gwarancyjnych nie skutkuje przedłużeniem lub ponownym rozpoczęciem okresu gwarancji. Wymienione części przechodzą na własność JURA.
  3. Świadczenie gwarancyjne nie obejmuje szkód lub wad, które wynikają z nieprzestrzegania instrukcji obsługi oraz nieprawidłowego podłączenia, nieodpowiedniej obsługi, transportu, naprawy lub przebudowy wykonanej przez osoby nieposiadające autoryzacji. Jeżeli w szczególności nie są przestrzegane instrukcje obsługi i konserwacji firmy JURA lub jeżeli są stosowane inne produkty do konserwacji niż filtr wodny firmy JURA, tabletki do czyszczenia i usuwania kamienia firmy JURA, które nie są zgodne z oryginalną specyfikacją, wówczas również nie obowiązuje jakakolwiek gwarancja. Części podlegające zużyciu (na przykład uszczelki, tarcze mielące, zawory) również nie podlegają gwarancji, np. w związku z uszkodzeniem spowodowanym przez ciała obce w młynku (na przykład kamienie, elementy drewniane, spinacze).
  4. Potwierdzeniem prawa do roszczenia gwarancyjnego jest dowód zakupu z podaną datą zakupu i typem urządzenia. W celu ułatwienia realizacji gwarancji dowód zakupu powinien dodatkowo – o ile to możliwe – zawierać następujące dane: Nazwisko i adres kupującego, a także numer seryjny urządzenia.
  5. Jeśli użytkownik końcowy jest przedsiębiorstwem, osobą prawną lub jeśli urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych, okres gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy.
  6. Świadczenia gwarancyjne są realizowane w Polsce. W przypadku urządzeń, które zostały nabyte w Europie, a następnie przewiezione do innego europejskiego kraju, świadczenia są realizowane zgodnie z obowiązującymi w tym kraju warunkami gwarancji JURA.
  7. Świadczenia gwarancyjne są realizowane w Polsce po wcześniejszym uzgodnieniu z infolinią serwisu 0 801 023 801 (cena połączenia lokalnego) i po przesłaniu lub przekazaniu produktu na adres

 

Poniżej przedstawiamy wysokość stawek obsługi pogwarancyjnej:

Urządzenia profesjonalne 1 młynkowe
(12 miesięcy gwarancji)

Produkt Naprawa nie
wymagająca
wymiany
komponentów
 Naprawa urządzeń
do 5 lat*
wymagająca
wymiany
komponentów
 Naprawa urządzeń
powyżej 5 lat*
wymagająca
wymiany
komponentów
 IMPRESSA S9  499,00zł  999,00zł  1399,00zł
 IMPRESSA XS, XF, XJ  499,00zł  1199,00zł  1699,00zł

 

Urządzenia profesjonalne 2 młynkowe
(12 miesięcy gwarancji)

Produkt Naprawa niewymagająca wymiany komponentów Naprawa urządzeń z wymianą komponentów (ilość kaw < 10 000) Naprawa urządzeń z wymianą komponentów (ilość kaw < 20 000) Naprawa urządzeń z wymianą komponentów (ilość kaw > 30 000)
GIGA X line       649,00zł  1 390,00zł  1 890,00zł  2 290,00zł

25 miesięcy gwarancji od daty pierwszego zakupu.

Infolinia serwisu:

0 801 023 801

Adres Centrum Serwisowego:

Jura Poland Sp. z o.o.
Puławska 366
02-819 Warszawa Polska

Czynne:

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00

Świadomie wybierają Państwo automatyczny ekspres do kawy JURA, ponieważ …

Pozwala on korzystać z pełnej gamy świeżych ziaren kaw

Mogą Państwo rozkoszować się ekskluzywną kawą kupioną w delikatesach, posmakować rzadkiej odmiany przywiezionej z wyprawy zagranicznej bądź też skosztować przystępnego cenowo produktu pochodzącego z lokalnego supermarketu. Nasze ekspresy zostały stworzone, by wydobywać to, co najlepsze z każdej mieszanki i każdego rodzaju kawy.

Aby otrzymać filiżankę doskonałej, świeżej kawy, wystarczy naciśnięcie jednego przycisku

W pełni automatyczne ekspresy do kawy JURA są wyposażone w  zintegrowane programy konserwacyjne, do których uruchomienia wystarczy naciśnięcie jednego przycisku: płukanie przy włączaniu i wyłączaniu, czyszczenie, odkamienianie , czyszczenie i płukanie przewodów do mleka.

Picie kawy ziarnistej odpowiada Państwa preferencjom

Ziarna kawy zawdzięczają swój wspaniały aromat procesowi palenia. Kawa zawiera około 1000 różnych związków zapachowych, co czyni ją jednym z najbardziej aromatycznych produktów spożywczych.

Czują się Państwo częścią środowiska i pragną przyczyniać się do jego ochrony

W ekspresach do kawy JURA wprowadzono innowacyjne technologie i tryby energooszczędne, które pozwalają uniknąć nadmiernego poboru mocy oraz aktywnie oszczędzać energię. Przyrządzając kawę ze świeżych ziaren, aktywnie przyczyniają się Państwo do ograniczenia liczby odpadów. Zużytą kawę można bez trudu poddać kompostowaniu lub wykorzystać jako nawóz do roślin ozdobnych, chroniąc tym samym cenne zasoby.